שאלה

מועדים לשמחה! האם מותר בפסח לאכול לחמניה מקמח תפוח אדמה שברכתו שהכל, או שאסור לאכול?

רב משיב

מותר לחמניה מקמח תפוחי אדמה שברכה שהכל ובורא נפשות, ומותר לחמניה מקמח מצה שברכתה המוציא וברכת המזון, ומותר לספרדים לחמניה מקמח תירס שגם ברכתה שהכל ובורא נפשות. https://shop.yhb.org.il/product/kitzur/?srsltid=AfmBOorvXJh77tw_diIx7wSWAJ1-lc22zuFgNyIA2DcmvAK2JcLSZZP9

ישיבת הר ברכה אנו משתמשים בקובצי Cookie כדי לשפר את חוויית המשתמש שלך. המשך השימוש באתר מהווה הסכמה לשימוש בקובצי עוגיות.
דילוג לתוכן