בוא להיות חלק ממשפחת הישיבה!


ישיבת הר ברכה - תורה שהיא דרך חיים

שמיניסט יקר!

אתה עומד כעת בצומת דרכים ומחפש את המקום בו תוכל ללמוד, להעמיק ולדעת את התורה כדי לבנות את עתידך. אנחנו מזמינים אותך להגיע לביקור בישיבה כדי לחוות את אווירת הלימוד וסדר היום, להצטרף לשיעורים ולפגוש את צוות הר"מים ותלמידי הישיבה.

בוא להיות חלק ממשפחת הישיבה!


ישיבת הר ברכה
תורה שהיא דרך חיים

שמיניסט יקר!​

אתה עומד כעת בצומת דרכים ומחפש את המקום בו תוכל ללמוד, להעמיק ולדעת את התורה כדי לבנות את עתידך. אנחנו מזמינים אותך להגיע לביקור בישיבה כדי לחוות את אווירת הלימוד וסדר היום, להצטרף לשיעורים ולפגוש את צוות הר"מים ותלמידי הישיבה.​

דרך הישיבה ושיטת הלימוד

לימוד תורה

תלמידי הישיבה זוכים ללמוד גמרא בעיון ובעומק תוך בירור הסוגיה מהגמרא ועד לאחרוני הפוסקים הלכה למעשה וגם להקיף בכל שנה מאות סוגיות הלכתיות בסגנון 'פניני הלכה'. כמו כן מתקיימות תכניות בקיאות על-מנת להקיף את הש"ס והתנ"ך תוך שנים ספורות.

ליווי ויחס אישי

יחס אישי

ישיבת הר ברכה דוחפת ומדריכה את תלמידיה, באופן אישי וביחס חם, לגדול בתורה ולפתח את כישרונותיהם בתחומי החיים השונים למימוש שאיפותיהם מתוך גישה תורנית, ערכית ואידיאליסטית.

השירות הצבאי

שירות צבאי

מצוות השירות בצבא היא נר לרגלם של תלמידי הישיבה, מתוך כך מפעמת בהם רוח של נחישות ומקצועיות באימונים ובשדה הקרב ואיתה תחושת אחריות לחוסנו ולמקצועיותו של הצבא ולקדושת המחנה, השפעתם הרבה של בוגרי הישיבה וקירוב הלבבות ניכרים בכל מקום בו שירתו.

צוות הישיבה 

רוצה לדעת עוד? צפה בסרטון  >>

איך מגיעים?

איך מגיעים?

ההגעה לישיבה בתחבורה ציבורית נעשית בדרך כלל בהחלפת אוטובוס באריאל.

לבאים מהמרכז (תל אביב, פתח תקוה, רעננה):

קווי אפיקים לאריאל 186,286,386,486 

קו 102 מאריאל להר ברכה.

לבאים מירושלים:

קו אגד 462,463 , 464 לאריאל.

קו 102 מאריאל להר ברכה.

קו 467 מירושלים לחטמ"ר. 

ללוח זמנים של קו 102 מאריאל >>  לחצו כאן 

דילוג לתוכן