קצת עלינו

הרצון לשלב נמצא בכולנו. לדעת לחבר את העולם הרוחני הגבוה עם הדברים בהם אנחנו עוסקים ביום יום. להצליח לפתח את הכשרונות ולפעול באמצעותם למען הערכים החשובים בחיים. ואת כל זה לעשות באווירה נעימה, שמחה עם עוד הרבה אחרים שרוצים כמונו פשוט לשלב. בדרך כלל זה חלום יפה, המציאות קצת יותר  מורכבת..

כפר הסטודנטים שילובים בהר ברכה, הוקם מתוך תפיסה שההתפתחות בעולם האקדמי והעיסוק במגוון התחומים השונים, הם המשך ישיר של גילוי ערכי התורה בעולם ואינם עומדים באופן מנוגד או נפרד מבית המדרש.
לצורך כך, הקמנו מרחב חברתי המכיל בתוכו בית מדרש, קהילת סטודנטים צעירה ותכנית שנתית מסודרת, עם מקסימום גמישות ונוחות כדי לאפשר לכל סטודנט להספיק הכל ולהצליח בגדול.
בתכנית משתתפים למעלה מ100 סטודנטים, ומאות רבות מבוגריה ממשיכים את החזון והדרך בעיסוקם במגוון רחב של תחומים ומובילים גם בתחומי המחקר והאקדמיה.
התכנית מיועדת לסטודנטים רווקים ונשואים לתואר ראשון ואף מציעה מסלול ללומדי תארים מתקדמים, המעוניינים לשלב לימודים בבית המדרש יחד עם הלימודים האקדמאיים ולהיות חלק מכפר הסטודנטים.
ערבי מדרשה
חבורות לימוד
ימי עיון מרוכזים
ערבי כפר
שבתות כפר
אירועים סביב מעגל השנה

לבירורים והרשמה פנה לעמיחי

רוצה שנחזור אליך? אין בעיה!

השאר לנו פרטים

לכפר הסטודנטיות>>

הרצון לשלב נמצא בכולנו. לדעת לחבר את העולם הרוחני הגבוה עם הדברים שאנחנו עושות ביום יום, להצליח לפתח את הכשרונות ולפעול באמצעותם למען הערכים החשובים בחיים, ואת כל זה לעשות באווירה נעימה, שמחה עם עוד הרבה שרוצות כמונו, פשוט לשלב.

בדרך כלל זה חלום יפה, המציאות קצת יותר  מורכבת..

כפר הסטודנטיות בהר ברכה הוקם מתוך הכרה בחשיבות ההתפתחות האקדמית והמקצועית של כל אחת כהמשך ישיר של גילוי ערכי התורה בעולם, ומתוך רצון להקנות בסיס רוחני עמוק לשילוב המיוחד הזה.

הכפר פועל כאחת מתכניות מדרשת תורת חיים ומציע מסלול ייחודי של לימוד תורה במקביל ללימודים אקדמיים במוסדות הלימוד השונים וקהילת סטודנטיות צעירה המהווה בית חברתי ותורני לתקופה מיוחדת זו.

התכנית מתאימה לסטודנטיות רווקות ונשואות לתואר ראשון ולתארים מתקדמים, המעוניינות לשלב לימודים במדרשה יחד עם הלימודים האקדמאיים ולהיות חלק מכפר הסטודנטיות.

ערבי מדרשה
חבורות לימוד
ימי עיון מרוכזים
ערבי כפר
שבתות כפר
אירועים סביב מעגל השנה

לבירורים והרשמה

רוצה שנחזור אליך? אין בעיה!

השאירי לנו פרטים

לכפר הסטודנטים>>

דילוג לתוכן