קצת עלינו

הרצון לשלב נמצא בכולנו. לדעת לחבר את העולם הרוחני הגבוה עם הדברים שאנחנו עושות ביום יום, להצליח לפתח את הכשרונות ולפעול באמצעותם למען הערכים החשובים בחיים. ואת כל זה לעשות באווירה נעימה, שמחה עם עוד הרבה שרוצות כמונו, פשוט לשלב.
בדרך כלל זה חלום יפה, המציאות קצת יותר  מורכבת..

כפר הסטודנטיות בהר ברכה הוקם מתוך הכרה בחשיבות ההתפתחות האקדמית והמקצועית של כל אחת כהמשך ישיר של גילוי ערכי התורה בעולם, ומתוך רצון להקנות בסיס רוחני עמוק לשילוב המיוחד הזה. הכפר פועל כאחת מתכניות מדרשת תורת חיים ומציע מסלול ייחודי של לימוד תורה במקביל ללימודים אקדמיים במוסדות הלימוד השונים וקהילת סטודנטיות צעירה המהווה בית חברתי ותורני לתקופה מיוחדת זו.

התכנית מיועדת לסטודנטיות רווקות ונשואות לתואר ראשון ולתארים מתקדמים, המעוניינות לשלב לימודים במדרשה יחד עם הלימודים האקדמאיים ולהיות חלק מכפר הסטודנטיות.

ערבי מדרשה
חבורות לימוד
ימי עיון מרוכזים
ערבי כפר
שבתות כפר
אירועים סביב מעגל השנה

לבירורים והרשמה פני לגאולה

רוצה שנחזור אליך? אין בעיה!

השאירי לנו פרטים

לכפר הסטודנטים>>

הרצון לשלב נמצא בכולנו. לדעת לחבר את העולם הרוחני הגבוה עם הדברים שאנחנו עושות ביום יום, להצליח לפתח את הכשרונות ולפעול באמצעותם למען הערכים החשובים בחיים, ואת כל זה לעשות באווירה נעימה, שמחה עם עוד הרבה שרוצות כמונו, פשוט לשלב.

בדרך כלל זה חלום יפה, המציאות קצת יותר  מורכבת..

כפר הסטודנטיות בהר ברכה הוקם מתוך הכרה בחשיבות ההתפתחות האקדמית והמקצועית של כל אחת כהמשך ישיר של גילוי ערכי התורה בעולם, ומתוך רצון להקנות בסיס רוחני עמוק לשילוב המיוחד הזה.

הכפר פועל כאחת מתכניות מדרשת תורת חיים ומציע מסלול ייחודי של לימוד תורה במקביל ללימודים אקדמיים במוסדות הלימוד השונים וקהילת סטודנטיות צעירה המהווה בית חברתי ותורני לתקופה מיוחדת זו.

התכנית מתאימה לסטודנטיות רווקות ונשואות לתואר ראשון ולתארים מתקדמים, המעוניינות לשלב לימודים במדרשה יחד עם הלימודים האקדמאיים ולהיות חלק מכפר הסטודנטיות.

ערבי מדרשה
חבורות לימוד
ימי עיון מרוכזים
ערבי כפר
שבתות כפר
אירועים סביב מעגל השנה

לבירורים והרשמה

רוצה שנחזור אליך? אין בעיה!

השאירי לנו פרטים

לכפר הסטודנטים>>

דילוג לתוכן